ÇEKİLİŞ SONUCU

Bu sene ki çekilişi teknoloji yardımıyla yaptım… Klasik çekiliş yerine, -eşimin desteği ile- MATLAB  programını kullanarak bilgisayarda yaptık. Çok kısa sürdü tabii diğer Nescake çekilişlerine göre. Bu yöntem de en az diğeri kadar güvenilir tabi ama yine de görsel olarak bana malzeme vermemiş olması bir sonraki çekilişte eski yönteme dönebilirim hissi yaratıyor bende. 🙂   Yine de itiraf etmeliyim ki 2 pasta yaptığım bu hafta, cumartesi itibariyle yorgun düştüm ve pratik çözümler de işime yaradı …

Vee gelelim 2012 -2013 yılbaşı çekiliş sonucunu açıklamaya.  Bu seneki şanslı Nescake üyesi Tuba Toru.

Tuba’yı tebrik ediyorum ve  2013 ‘ün kendisi için çok güzel geçmesini ve hep böyle şanslı olmasını diliyorum….Tuba’ya en kısa zamanda kurabiye kutusunu teslim edeceğim ve sizlerle de paylaşacağım tabii. Çekilişe ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum ve 2013’te daha sık çekiliş yapabilmeyi umut ediyorum.

Sevgiler…

 

ÇEKİLİŞ SONUCU” için 7 yorum

 1. Neslihancığım biraz daha sık çekiliş yapsan iyi olacak galiba.
  Emre de bu sefer çok heyecanlanmıştı.Çekiliş için facebook tan sana mesaj bile atmış, inanamıyorum (normalde zaten yapması gerekir de biliyorsun bu aralar çok havalardayız yani).
  Neyse bekliyoruz bakalım. Sevgiler

  1. Emre için ayrı bir çekiliş yapayım olmazsa 🙂 Mesajını görmedim, hemen açtım facebookumu bir daha baktım ama göremedim. Ben Emre’nin çocukluk arkadaşıyım, olsun o kadar :)))

 2. Geçen yıl çekilişi, dün gibi. Bir yıl daha geçmiş.İlkokulda okuduğumuz bir balıkçı hikayesi vardı. Balık avından evine dönen baba ev v halkına “Bu sefer de balık yakalayamadım” diyordu. Seneye inşallah.
  Her şey gönlünüzce olsun.

 3. Bu sene MATLAB’i daha da cok seviyorum bana muthis bir supriz getirdigi icin 🙂
  Tekrar tesekkurler Neslihan’cigim, cok cok cok guzeldi! Ellerine saglik 🙂

  1. Ben de seni tekrar kutluyorum Tuba’cım 🙂 Bütün yılın güzel süprizlerle geçsin…

Yorumlar kapatıldı.