OKEY PASTASI

Gezi yazılarımın devamını bekleyenlerden 1 kez daha izin isteyerek geçen hafta sonu yaptığım bir pastayı sizlere göstermek istiyorum.

 

İlk olarak pastanın karakterlerini tanımalısınız.  Aslında kızıl saçlı olan karakteri tanıyor olmalısınız. Daha önce yaptığım palet pasta da tanıştığınız ressam kendisi. Ve yine o pastada ressamın resimlerini çizdiği üç kızı da koltuklarda. Bu pastanın baş karakteri ise evin babası. Yukarıda gördüğünüz aile üyeleri birazdan masaya geçip okey oynayacaklar…

 

Feyza bu sefer babasının doğumgünü için bir pasta istedi benden. Babasının okey oynamayı çok sevdiğini belirtti ve  pastanın okeyle ilgili olmasını istedi.

 

 

Benim için yine çok keyifli bir pasta oldu. Okey masası, okey taşları ve ıstakalardan oluşan pastaya aile üyelerini de ekleyince pasta hazır oldu.

Feyza’nın babasına eşi, kızları, damatları ve tüm sevdikleriyle uzun, sağlıklı ve huzurlu nice yaşlar diliyorum. Feyza’ya da bir kez daha nescake’i tercih ettiği için teşekkür ediyorum.

Sevgiler,

 

← Previous post

Next post →

4 Comments

 1. Oğuzhan

  Gözlerime inansam mı inanmasam mı acaba? Müthiş, çok yaratıcı… Hele okey taşı üzerine iyi ki doğdun yazısı bitirdi beni… Harika bir pasta:)

 2. Nescake’e cok tesekkur ediyoruz bu guzel tasarim ve lezzetli pasta icin 🙂

 3. göksel turanlı

  Neslicim ellerine, emeğine sağlık gerçekten süper olmuş.

 4. Neslicim gene yapmışsın yapacağını !
  Taşlardaki detaylara bayıldım.
  Ellerine sağlık canım.

Bir Cevap Yazın

4 + 1 =