Doğumgünü Kurabiyeleri

 Bu ay, zamanında yoğunluğum nedeni ile düzenleyemediğim,  üstünden zaman geçince de bir türlü yayınlayamadığım gezi ve mutfak yazılarıma zaman ayırıyorum.

 İlk olarak da çok sevdiğim arkadaşım Aysel’in doğumgününde yaptığım kurabiyeleri yayınlıyorum…

 Doğumgünü Aysel’in olsa da ben kurabiyeleri biraz da iki yakışıklı yeğenim için yaptım tabii…

 Kurabiyeler biraz uzun yol gidecekleri için sınırlı kalıp kullanabildim. Kargo ile gönderdiğim için yollarda kırılma-dökülme riski yüksekti ama neyse ki hiçbirşey olmadan Antalya’ya vardılar…

Aysel’cim, üzerinden zaman geçse de birkez daha doğumgününü kutluyorum canım.

İyi ki doğdun!!!

Doğumgünü Kurabiyeleri” için 3 yorum

  1. Mantarlar ve lalelere bayıldım , ellerine sağlık..!
    itiraf et Neslicim, evde bir oda dolası kurabiye kalıbın var değil mi ??? Ünlülerin giyinme odaları gibi, içeri girip odanın ortasında bu gün nasıl bir kurabiye yapsam diye düşünüyorsun :))

  2. Canimmmmm tekrar hatırladım kutuyu açışımızı:) afiyetle yemiştik valla. Tekrar ellerine saglık diyorum. Mesafelerin kalpleri ayiramadiginin ve insanları mutlu etmek, varlığıyla icini ısıtmak, güven vermenin kilometrelerle ilgisi olmadıgının en buyuk en canlı ornegisin benim icin. İyi ki hayatimdasin. Seni cok seviyorum CAN DOSTUM:)

    1. Ben de kutunun x-box kutusu olduğunu hatırlayıp sevgili Barkın’ı mı andım 🙂
      Yazdıkların beni çok duygulandırdı canım.Bunca yıldır, aramızda bu kadar mesafe varken hala bu kadar yakınsak bu tek taraflı değil elbette… 20 senelik arkadaş olmamıza fazla birşey kalmamış saydım da 🙂 Canım, iyi ki sen de benim hayatımdasın ve hep yanımdasın.

Yorumlar kapatıldı.