Defne’nin Yastık Pastası

Bu gördüğünüz pasta Defne’nin 1 yaş pastası. Özgür (Defne’nin annesi) klasik 1 yaş pastaları yerine Defne’nin en sevdiği şeyin ne olduğunu düşünerek yola çıkmış ve Defne’nin yastığını seçmiş.

Özgür’ün tek korkusu yastığını gördüğü zaman yaptığı gibi o minik başını pastaya da koymasıydı.

1 Yaş pastasının önemli olduğunu düşünüyorum, ben oğlum için çok heyecanlanmıştım. O zamanlar kendi tasarımlarımı yapmaya başlamamıştım. Çok zor bulabildiğim bütün boş zamanlarımı pastayı nereye yaptıracağımı, nasıl yaptıracağımı ve Demir’in neyi seveceğini düşünmekle geçiriyordum.

O yüzden Özgür’ün Defne’nin pastası için beni seçmiş olması beni çok mutlu etti… Defne’nin yastığının fotoğrafını bana gönderdi ve ben de “yastık pastayı” hazırladım.

Bunlar da benim Defne’ye hediyelerim…

Defne’ye hayatı boyunca sağlık, mutluluk, sevgi, etrafında O’nu sevenlerle çevrili bir ömür diliyorum.

Özgür ve Maksut’a da kızlarının gülümsemesi ile aydınlanan günler….

Defne’nin Yastık Pastası” için 7 yorum

  1. Sevgili Neslihan, sitende Defne’nin pastasına ve fotoğraflarına da yer vermen çok hoşumuza gitti..Defne’nin 1 yaş doğumgünü pastasını bizler için hazırladığın için çok teşekkür ediyoruz..Yediğimiz en güzel ve de en içimize sinen pasta ve kurabiyeler oldu..Herkesten de çok olumlu yorumlar aldık..Ellerine sağlık:)Seni çok öpüyoruz..

    1. Özgür pastayı beğenmenize çok sevindim. Defne’nin fotoğrafları için ben teşekkür ederim, nescake’e Defne’yi konuk etmek benim ve sitenin izleyicileri için çok keyifli oldu gerçekten. Tekrar nice güzel yıllara… Sevgiler,

  2. Neslihancığım, Defne’nin pastasını facebookda görünce çok beğendim. İnan aklımdan geçti acaba Neslihan mı yaptı diye? Ellerine sağlık çok güzel olmuş bir de çok canlı görünüyor bayıldım. Ama tabi ki Defneciğimin güzelliği pastayı bastırmış. Defne’ye ailesi ile birlikte çok güzel yıllar diliyorum :))

    1. Çok mutlu oldum, pasta görünce aklınıza ben geliyorum demek ki Özlem hn 🙂 Defne’nin güzelliğini bastıracak bir pasta yok tabi ki, fotoğrafı koymasamıydım acaba? :))

  3. Harika bir pasta..”gel başını koy” diyor.. Defne’cik ne yapsın.. Defne’ye nice sağlıklı yıllar nice doğum günü pastaları diliyorum.. İyice profosyonel oldun Neslihan’cım..

    1. Çook teşekkür ederim Keysun hn, beğendiğiniz ve iltifatlarınız için 🙂

  4. Defneyle ilgili güzel dilekler için herkese çok teşekkür ederim:)

Yorumlar kapatıldı.